Author: m***o
Date:
Review: Shein is one of the best brands that I always purchased. I love their products. I do really love it. Great quality. ❤️❤️❤️
Màu sắc: Đen và trắng
Price: 1.091.200₫
Original Price: 1.299.000₫
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | EU C Type Plug(220-240V) |
| Connectivity Technology | WiFi |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 1080P |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 800~2500 |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | 2000-3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se2501083427417025 |
Brand Name: HUASHIJIE
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/HUASHIJIE-sc-0141887288.html
Quality: 1694329 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***o
Date:
Review: Shein is one of the best brands that I always purchased. I love their products. I do really love it. Great quality. ❤️❤️❤️
Màu sắc: Đen và trắng
Author: b***5
Date:
Review: super nice and easy to use...❤️🥰
Màu sắc: Đen và trắng
Author: g***0
Date:
Review: شكرا لكم حبايبي حبيتهمًكتير كتير والله ما توقعت هيك 💚💚💚💚💚❤️❤️❤️❤️❤️❤️💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
Màu sắc: Đen và trắng
Author: 6***7
Date:
Review: elegant and sophisticated long gown....
Màu sắc: Đen và trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm